O inwestycji

Dębowe Apartamenty to kompleks nowoczesnych czterokondygnacyjnych budynków o niskiej zabudowie, które powstaną w najbliższym czasie w Czechowicach – Dziedzicach przy ul. Wąskiej.

Na ogrodzonym terenie Dębowych Apartamentów wśród zieleni i niskiej zabudowy, która gwarantuje kameralny charakter osiedla, zaplanowany jest ogólnodostępny parking na kilkadziesiąt miejsc parkingowych dla wszystkich mieszkańców.

Nowa bezczynszowa inwestycja jest odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie na rynku mieszkań o wyższym standardzie usytuowanych w niskiej kameralnej zabudowie, a metraże odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów.

Inwestycja Dębowe Apartamenty to osiedle składające się z 5 budynków, w których powstanie 98 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych. Mieszkania te metrażem i ergonomią będą dostosowane do przyszłych nabywców od 36 do 5 m.kw. Każde mieszkanie na parterze ma przewidziany własny ogródek, a mieszkania na wyżej położonych kondygnacjach balkon.

Na parterze w jednym z budynków przewidziane są lokale handlowo – usługowe, które będą dużym udogodnieniem dla naszych mieszkańców w związku z bliskością sklepu.

© 2015 . All rights reserved Dębowe Apartamenty
Projekt i wykonanie - Mattwasik Studio